Vyhľadávanie

V ponuke je 21 nehnuteľností.

Novostavby kvalitných bungalovov 18 min od PO a KE, Lemešany

Cena:
143 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Prešov
Obec: Prešov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 133 m2
Plocha pozemku: 520 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 260
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Túžite po bungalove v tichom prostredí, ktorý bude mať ideálnu polohu medzi Prešovom a Košicami, kde budete mať všetko pripravené na rýchle sťahovanie bez zdĺhavých dokončovacích prác? Tieto domčeky sú potom presne to, čo hľadáte.

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka na predaj 2 novostavby 4-i. bungalovov.
Ich výstavba začala koncom mája. Dokončenie je predbežne plánované na koniec marca – apríla 2020 (stavby sa nebudú urýchľovať, aby boli čo najkvalitnejšie).
Domy sú situované v novozastavanej časti Chabžian. 
K pozemkom vedie obecná asfaltová prístupová cesta (7m). K obom pozemkom prislúcha aj podiel na príjazdovej ceste, ktorá má šírku cca 3,20m .

Domy budú napojené na elektrinu a obecný vodovod. Odpad bude riešený žumpou (9m3). Predpokladané mesačné náklady na 2 osoby budú do 100 €. Postará sa o to kvalitný materiál, z ktorého sú novostavby postavené (nosné a obvodové priečky - tvárnice Termalica 30cm pórobetón, vnútorné priečky - 10cm, zateplenie - 15 cm polystyrén, strecha Mediterran – betónové škridly).
Domy budú mať kvalitné 3-sklenné okná značky Salamander.

V novostavbách bude predpríprava na krb/piecku a komínový systém SCHIEDEL. Pod strechou bude k dispozícii čiastočný úložný priestor. Súčasťou domov budú zárubne, interiérové a exteriérové dvere, podlahy, obklady, dlažby a sanita. Kúrenie bude podlahové elektrické.
Novostavby budú odovzdané v štádiu „DOM NA KĽÚČ“. To znamená, že jediné, čo bude potrebné pred nasťahovaním urobiť je zabezpečiť si kuchynskú linku podľa Vašich predstáv, namontovať krb/piecku a doviezť si nábytok a spotrebiče. 
Čím skôr si novostavby zarezervujete, tým skôr budete mať možnosť ovplyvniť ich výslednú podobu (zvoliť si farbu okien a vonkajšej omietky podľa vzorkovníka, vybrať si podlahy, dlažbu, sanitu, ...).

Výmery pozemkov: 1. 518 m2 – príj. cesta z 2 strán
2. 525 m2
Rozmery pozemkov: 1. cca 49,5m (d) x 10,5m (š)
2. cca 50m (d) x 10,5m (š)
Rozmery domov: 17m (d) x 8m (š)
Podlahová plocha: 132,99m2
Úžitková plocha: cca 104m2
Výmera terasy: 29,31m2

Celková cena nehnuteľností je: 
dom č.1 – 146000 holodom, 156000 eur štandard - rezervovaný
dom č.2 – 143000 holodom, 153000 eur štandard

V obci Lemešany sa nachádza občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, potraviny, autoservis, predajňa súčiastok do motorových vozidiel, obvodní lekári, pediatri, zubári, pošta, futbalové ihrisko, ..

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova-ZVNC-idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777. V cene Vašej nehnuteľnosti je zahrnutý právny servis a vybavenie všetkých záležitostí v súvislosti so zmenou vlastníctva, vrátane vypracovania Kúpnych zmlúv, uhradenia poplatkov za overenie zmlúv u notára, poplatkov na Katastri, vybavenie akýchkoľvek potrebných úradov a potvrdení, ..

Taktiež Vám radi pomôžeme s vybavením naj financovania prostredníctvom nášho skúseného bezplatného poradcu.

Viac na www.idealreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Barbora Kvitkovičová
Telefón:0949782777
E-mail:barbora.kvitkovicova-ZVNC-idealreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.