Vyhľadávanie

V ponuke je 19 nehnuteľností.

POSLEDNÁ novostavba rodinného domu, Ľubotice

Cena:
225 000,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Prešov
Obec: Ľubotice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 421
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj novostavbu rodinného domou v lukratívnej časti Ľubotíc.

Jedná sa o 4-izbový prízemný rodinný dom s neobytným ale úložným pochôdznym podkrovím určený pre 4-člennú domácnosť. Veľkosťou obytnej (144 m2) a úžitkovej plochy patrí tento rodinný dom medzi najvyhľadávanejšie domy so 4 izbami. Pôdorysný tvar domu je obdlžnikový. Objekt je zastrešený sedlovou strechou. Vstup do domu je z prednej časti, vchádza sa do chodby. Z nej sa ďalej dostávame do kúpeľne, WC, kuchyne, obývacej izby a 3 samostatných, rozlohou veľkorysých obytných izieb. Z obývacej izby je vstup na terasu s rozlohou 17 m2. Súčasťou domu je aj technická miestnosť. V dome je dostatočný priestor pre vytvorenie odkladacích plôch (roldor) + šatník + úložný priestor v podkroví.

Novostavba sa predáva v štádiu HOLODOM

Dom je postavený z kvalitných, nadštandardných materiálov - tehla, kúrenie: lokálne, podlahové, krb. Ostatné vybavenie:  tepelné čerpadlo. Sedlová strecha s podkrovím odkladací priestor o výmere 18m2.Strešná krytina: škridla.


Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: ELI, obecný vodovod, kanalizácia

 

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný servis súvisiaci so zmenou vlastníka (overenie nehnuteľnosti, Rezervačná zmluva, Kúpna zmluva, Návrh na vklad do katastra, úhrada poplatkov za overenie podpisov u notára a zmenu vlastníka na Katastri, osobná asistencia, vybavovanie potvrdení na úradoch, ...). 

Taktiež Vám radi zdarma pomôžeme s financovaním nehnuteľnosti prostredníctvom nášho bezplatného skúseného agenta, ktorý Vám sprostredkuje najlepšie podmienky na trhu. 


Maklér:

makler
Maklér:Kvetoslava Repková
Telefón:0905702643
E-mail:repkova-ZVNC-idealreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.