Vyhľadávanie

V ponuke je 27 nehnuteľností.

veľkorysí stavebný pozemok, Fintice

Cena:
131 900,00 €
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Prešov
Obec: Fintice
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1610 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 451
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre developera - aj pre dvojdomy, alebo veľkú rodinu v obci Fintice časť "Záhradné Sady"

Pozemok sa nachádza v novovzniknutej lokalite určenej pre IBV, v nádhernom prírodnom prostredí s výbornou dostupnosťou a to iba 5 km od Prešova.


Pozemok má veľkorysú rozlohu 1610 m2 


V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: potraviny, škôlka, škola, praktický lekár, športové aj kultúrne dianie, MHD

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný servis súvisiaci so zmenou vlastníka (overenie nehnuteľnosti, Rezervačná zmluva, Kúpna zmluva, Návrh na vklad do katastra, úhrada poplatkov za overenie podpisov u notára a zmenu vlastníka v Katastri, osobná asistencia, vybavenie potvrdení na úradoch, ...).

Taktiež Vám radi zdarma pomôžeme s financovaním nehnuteľnosti prostredníctvom nášho skúseného agenta, ktorý Vám sprostredkuje najlepšie podmienky na trhu. 

Pre informácie o tejto nehnuteľnosti kontaktujte makléra: Kvetoslava Repková na tel. čísle 0905 702 643 alebo mailom na repkova-ZVNC-idealreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Kvetoslava Repková
Telefón:0905702643
E-mail:repkova-ZVNC-idealreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.