Vyhľadávanie

V ponuke je 28 nehnuteľností.

O nás

Profesiu realitných maklérov neberieme ako zamestnanie, ale ako poslanie, pri ktorom je našim hlavným cieľom pomáhať ľudom nájsť ich vysnívanú nehnuteľnosť, či pozemok presne podľa ich predstáv. Aby čas a peniaze, ktoré im ušetríme mohli využiť na dosahovanie svojich pracovných, či súkromných cieľov, tráviť ho namiesto na internete a na úradoch s blízkymi, či aktivitami, ktoré im robia radosť. Preto neustále neúnavne pracujeme na svojom rozhľade, skúsenostiach a vzdelávaní nielen v realitnej sfére, aby sme mali prehľad aj v oblastiach, ktoré s ňou veľmi úzko súvisia, aby sme našim klientom poskytli ten najlepší servis. Radi spoznávame nových ľudí a nadväzujeme spoluprácu s odborníkmi nielen na reality ale aj na právo, ekonómiu, stavebníctvo.

 

 

K tomu nám pomáha aj členstvo v Realitnej únii SR.

  • Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientomprvotriedny servis.
  • Jasnými pravidlami vytvára Únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie.
  • Zdieľanie dôležitých informácií, hľadanie riešení na spoločné problémy, silné odborné zázemie, kvalifikované zastupovanie realitnej obce pri vyjednávaní so štátnymi inštitúciami, ale aj väčšiu silu pri vyrokovaní lepších podmienok u dodávateľov služieb či tovarov (napr. inzercie), to je len malý výpočet výhod, ktoré majú členovia Únie.
  • Medzi primárny cieľ však patrí zmena legislatívy na úseku podnikania s realitami. Zlepšenie podnikateľského prostredia, očistenie realitného trhu od neserióznych „realiťákov“ a zabezpečenie garancie tých najlepších služieb občanom.