NOVÁ CENA 3-izbový byt s balkónom, záhradkou a parkovacím miestom

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej časti Prešova, na Solivare. Byt sa nachádza v tichom prostredí medzi rodinnými domami. Je situovaný na vyvýšenom prízemí v dvojposchodovom tehlovom dome.

Rekonštrukcia bytu bola realizovaná od polovice roka 2016. Boli vymenené/realizované nové plastové okná, nové radiátory, stierky a obklady v izbách. Pod kobercami v izbách sa nachádzajú pôvodné drevené parkety. Jadro je murované, kúpeľňa a WC sú oddelené. Spálňa a obývačka sú orientované na východ, pracovňa na juh a kuchyňa s kúpeľňou na západ.

Výhľad z balkóna je do záhrady za bytovým domom, ktorej časť patrí k bytu a má výmeru 81 m2.
Nad záhradou je miesto na vybudovanie garáže/parkovacie miesto, ktoré takisto patrí k bytu. K bytu prislúchajú aj dve pivnice.

Tehlový bytový dom, v ktorom sa byt nachádza má vlastnú plynovú kotolňu a novú strechu.
Je plánovaná aj rekonštrukcia fasády.
Byt je voľný od konca apríla 2019.
V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchodné stredisko Opál, rôzne obchody, MŠ, ZŠ, SŠ,….

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777.
V cene je zahrnuté odborné poradenstvo, osobná asistencia a kompletný právny servis v súvislosti s prevodom vlastníctva. Taktiež Vám radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu, ktorý pracuje s ponukami väčšiny bánk.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.