Pomôžeme Vám splniť si sny o bývaní!

O nás

Profesiu realitných maklérov neberieme ako zamestnanie, ale ako poslanie, pri ktorom je našim hlavným cieľom pomáhať ľudom nájsť ich vysnívanú nehnuteľnosť, či pozemok presne podľa ich predstáv. Aby čas a peniaze, ktoré im ušetríme mohli využiť na dosahovanie svojich pracovných, či súkromných cieľov, tráviť ho namiesto na internete a na úradoch s blízkymi, či aktivitami, ktoré im robia radosť. Preto neustále neúnavne pracujeme na svojom rozhľade, skúsenostiach a vzdelávaní nielen v realitnej sfére, aby sme mali prehľad aj v oblastiach, ktoré s ňou veľmi úzko súvisia, aby sme našim klientom poskytli ten najlepší servis. Radi spoznávame nových ľudí a nadväzujeme spoluprácu s odborníkmi nielen na reality ale aj na právo, ekonómiu, stavebníctvo.

 

 

K tomu nám pomáha aj členstvo v Realitnej únii SR.

 • Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientomprvotriedny servis.
 • Jasnými pravidlami vytvára Únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie.
 • Zdieľanie dôležitých informácií, hľadanie riešení na spoločné problémy, silné odborné zázemie, kvalifikované zastupovanie realitnej obce pri vyjednávaní so štátnymi inštitúciami, ale aj väčšiu silu pri vyrokovaní lepších podmienok u dodávateľov služieb či tovarov (napr. inzercie), to je len malý výpočet výhod, ktoré majú členovia Únie.
 • Medzi primárny cieľ však patrí zmena legislatívy na úseku podnikania s realitami. Zlepšenie podnikateľského prostredia, očistenie realitného trhu od neserióznych „realiťákov“ a zabezpečenie garancie tých najlepších služieb občanom.

Realitná únia – ciele

Realitná únia – kódex

Prečo sa oplatí využiť služby našej realitnej agentúry?

Keď byt predávate
 1. Realitná kancelária bezplatne zaradí nehnuteľnosť do svojej ponuky, zároveň ho po nafotení a dohľadaní všetkých dôležitých informácií inzeruje na všetkých najnavštevovanejších inzertných portáloch - väčšina z nich je platených. Ľudia hľadajúci vhodný byt na kúpu častejšie využívajú ponuky realitiek ako ponuky súkromných inzerentov, či už v tlači alebo na webe.

 2. Realitná kancelária podľa potreby zaistí všetky právne a technické náležitosti. Pri predaji napríklad zaistí vypracovanie rezervačnej a kúpnej zmluvy.

 3. Predaj nehnuteľnosti realizovaný cez realitku predstavuje menšie riziko, že obchod neprebehne podľa platných právnych predpisov. Realitná kancelária zaistí zloženie a uhradenie kúpnej ceny.

Keď byt kupujete
 1. Ak hľadáte vhodný byt prostredníctvom realitky, táto za Vás sleduje aktuálnu ponuku a predkladá vám len vhodné nehnuteľnosti na obhliadku podľa Vami zvolených parametrov bez toho, aby ste museli sledovať a detailne študovať tisíce inzerátov. Mnohokrát je tiež potrebné kvôli doplňujúcim informáciám v neodborne zverejnených inzerátoch telefonicky kontaktovať predávajúcich a dopýtavať sa na kľúčové informácie. Realitná kancelária Vám o nehnuteľnostiach poskytne už komplexné informácie.

 2. V prípade ak pri kúpe napríklad cez hypotekárny úver potrebujete znalecký posudok, realitná kancelária ho nechá na vašu požiadavku vypracovať u registrovaného znalca nehnuteľností.

 3. Realitná kancelária takisto za klienta na požiadanie vybaví aktuálny výpis z katastra nehnuteľností. Realitní makléri zároveň preveria, či na dom alebo byt nie je uvalené vecné bremeno alebo nie je predmetom záložného práva.

 4. Takisto ako v prípade predaja bytu aj pri jeho kúpe realitka zaistí právne služby ako aj uhradenie a zloženie sumy za predaj.

 5. Záujemcovi o kúpu bytu vie naša realitka poradiť aj v súvislosti s financovaním kúpy a poistením nehnuteľnosti a domácnosti.

Formulár

Ak máte na Nás otázky, vyplňte prosím kontaktný formulár a my Vás budeme kontaktovať.

info@idealreality.sk,<-->