4 – izb. byt s lodžiou, ul. Kozmonautov

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej tichej časti Prešova, na ulici Kozmonautov. Byt je družstevný.

Nachádza sa na treťom poschodí zo štyroch v tehlovom bytovom dome. Je stredový a má murované jadro. Úžitková plocha bytu je 79 m2. V bytovom dome sa nachádza výťah.

V byte boli vymenené/zrekonštruované:
–    nové plastové okná
–    nová kuchynská linka
–    obklady a dlažby
–    vstavaná skriňa v spálni

Bytový dom bol pred troma rokmi zateplený a zrekonštruovaný (pivničné okná, vchod), bola na ňom tiež rekonštruovaná strecha.

Byt je voľný od apríla 2019.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – ZŠ, ihriská, MHD, obchody, reštaurácie, …
V cene nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníka (overenie nehnuteľnosti, rezervačná zmluva, kúpnopredajná zmluva, návrh na vklad do katastra, úhrada poplatkov za overenie podpisov a zmenu vlastníka v katastri). Taktiež Vám radi zdarma pomôžeme s financovaním nehnuteľnosti prostredníctvom nášho skúseného agenta, ktorý Vám zaručene sprostredkuje najlepší úrok na trhu.

Pre informácie o tejto nehnuteľnosti kontaktujte maklérku Barboru Kvitkovičovú na tel. č. 0949 782 777 alebo mailom na barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

Viac nehnuteľností nájdete na www.idealreality.sk

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.