REZERVOVANÉ Detailne zrekonštruovaný 3 izb. byt s lodžiou na Sídlisku 3

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Úžitková plocha: 72 m2
Poschodie: 6/12
Orientácia: obývačka, jedálenský kút – severozápad; spálňa, izba – severovýchod

Stav: rekonštrukcia bola realizovaná začiatkom roka 2012
– nové murované jadro s úpravou dispozície
– vymenené plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu
– kompletná rekonštrukcia kúpelne
– nové rozvody studenej a teplej vody, odpadu a plynu
– nová elektrická skrinka a nové rozvody el. vo väčšej časti bytu s prípravou pre dokončenie
– nové radiátory
– drevené podlahy v obývacej izbe, jedálenskom kúte a kuchyni
– plávajúce podlahy v spálni a izbe
– dlažby vo vstupnej chodbe
– kompletná výmena vnútorných dverí
– stierky v celom byte

Byt sa nachádza v tichom prostredí plnom zelene na ulici Antona Prídavka. Je dispozične upravený s ohľadom na maximálne využitie voľného priestoru. Vo vstupnej chodbe sa nachádza šatník. K bytu patrí zasklená lodžia, na ktorú je vstup z priestrannej jedálne. Kúpeľňa je veľká, s miestom pre práčku.

Na znížení mesačných nákladov sa podieľajú kvalitné plastové okná. V bytovom dome je dostupný optický internet. K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu a je možné využívať aj spoločné priestory bytového domu. Bytový dom je kvalitne zateplený a zrekonštruovaný – bezbariérový vstup (aj do pivnice a spol. priestorov), nové schránky, 2 nové výťahy, rekonštruovaná strecha. Vo všetkých bytoch boli vymenené stupačky.
Parkovacích miest je v okolí dostatok, okrem parkovania pred bytovým domom sa v tesnej blízkosti nachádza aj veľké panelové parkovisko.

V blízkom okolí sa nachádza aj kompletná občianska vybavenosť – obchodné stredisko Centrum, rôzne obchody (potraviny sú dokonca priamo na prízemí bytového domu), MŠ, ZŠ, detské ihrisko, kostol, zdravotné stredisko (vrátane špecialistov), lekárne. Zaručené je aj športové a kultúrne vyžitie vďaka letnému kúpalisku, lanovému centru, cyklistickému chodníku, posilňovni, rôznym barom a reštauráciám.

Byt je vo vlastníctve prvého majiteľa, nebol prenajímaný a je voľný ihneď. Majitelia uprednostňujú kupujúcich s hotovosťou, resp. s predschváleným úverom.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777.

V cene bytu je zahrnutý kompletný právny servis v súvislosti s prevodom vlastníctva. Taktiež Vám radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.