Dokonalý 2 – izb. byt s balkónom pod stromček, ul. Dukl. hrdinov

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka na predaj vkusne a kvalitne kompletne rekonštruovaný 2 – izbový byt, ktorý sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlového bytového domu. Rekonštrukcia prebieha v súčasnosti a ukončená by mala byť predbežne pred Vianocami. Úžitková plocha bytu je 50m2.

Kúpeľňa a WC sú oddelené, bude v nich nová sanita. Jadro je murované, v byte budú vymenené komplet všetky rozvody. V kuchyni bude predpríprava na kuchynskú linku. Na všetko zariadenie bytu budete mať dvojročnú záruku.
K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu. Rekonštrukcia bytu začala v októbri 2018. Bude voľný hneď, je v osobnom vlastníctve. Byt je tichý, teplý aj vďaka kvalitným materiálom používaným na rekonštrukciu.

Fotky v inzeráte sú ilustračné, sú z iného kompletne zrekonštruovaného bytu. Vo Vašom byte však budú použité rovnaké materiály a zariadenie, bude ladený v rovnakých farbách.

V okolí je kompletná občianska vybavenosť – jasle, stredné školy, rôzne obchody, bary a reštaurácie, zastávka MHD, .. Do centra mesta sa dostanete chôdzou za 5 minút.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na tel. č. 0949782777 alebo na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté odborné poradenstvo, osobná asistencia, kompletný právny servis – vypracovanie rezervačných, predkúpnych a kúpnych zmlúv, spolupráca s notárom, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností, poplatky, ..
Radi Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.