Investičný stavebný pozemok v Prešove, časť Vydumanec

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka na predaj pozemok s  rozmermi ideálnymi na výstavbu rodinného domu – cca 19 x 40 metrov.
Pozemok s rozlohou 764 m2 sa zatiaľ nachádza v extraviláne mesta. Je však na funkčnej ploche navrhovanej ako obytné plochy rodinných domov a nachádza sa v záväznej časti územného plánu mesta Prešov. Príjazdová cesta k pozemku je zatiaľ poľná, s právom prechodu pre tento pozemok. Pozemok susedí S už postavenými domami na vedľajšej ulici.

Cena pozemku je 27 000 eur (35,34€ za m2).

Pridaná hodnota pozemku:

1. dostupnosť (cca 4,5 km/8 min. do centra Prešova), MHD

2. kompletná občianska vybavenosť – v meste sa nachádza všetko potrebné (materské škôly, základné školy, zdravotné zariadenia, obchody, …)

3. investičná príležitosť = potencionálny výnos pri predaji o niekoľko rokov by mohol byť viac ako 100%

V cene nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníka (overenie nehnuteľnosti, rezervačná zmluva, kúpnopredajná zmluva, návrh na vklad do katastra, úhrada poplatkov za overenie podpisov a zmenu vlastníka v katastri). Taktiež Vám radi zdarma pomôžeme s financovaním prostredníctvom nášho skúseného agenta, ktorý Vám zaručene sprostredkuje najlepší úrok na trhu.

Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím maklérku Barboru Kvitkovičovú na tel. č. 0949 782 777 alebo mailom na barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

Viac nehnuteľností nájdete na www.idealreality.sk

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.