Neodolatelný 3 – izbový bungalov len 5 minút od Prešova, Nižná Šebastová

TOP

Výmera pozemku: 568 m2

Rozmery pozemku: šírka cca 22 m, dĺžka cca 20 m plus vlastná príjazdová cesta

Úžitková plocha: 80 m2

Výmera terasy: cca 25 m2

Typ vlastníka: osobné vlastníctvo

Hľadáte novučičký bungalov, kde budete mať možnosť zrealizovať si podlahy, dlažby, obklady, dvere, kuchynskú linku, sanitu a krb podľa svojich predstáv? Jedine toto bude vo Vašej réžii, zvyšok pre Vás už realizuje skúsená stavebná firma. Táto novostavba je potom presne to, čo hľadáte.

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka 3-izbový nízkoenergetický bungalov s čiastočne zastrešenou terasou za domom. Dom je situovaný na rovinatom pozemku neďaleko vjazdu do obce, v zástavbe rodinných domov. Sú v ňom 2 spálne a obývačka s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu. V obývačke budete mať preprípravu na krb. Všetky izby sú orientované na juh. Medzi vstupnou chodbou a kuchyňou sa nachádza špajz.

Predpokladaný termín dokončenia novostavby je koniec tohto roka/začiatok roka 2019.

Na pozemku sú všetky IS (voda, plyn, el., kanalizácia). Prístupová cesta je asfaltová, s chodníkom a verejným osvetlením. Dom sa nachádza na zadnom pozemku, teda ďalej od hlavnej cesty. Príjazdová cesta patrí k pozemku, na ktorom stojí novostavba a bude zo zatrávňovacích tvárnic. Celý pozemok bude oplotený vrátane posuvnej vstupnej brány.

Predpokladané mesačné náklady na dve osoby sú 50€. Postará sa o to jednak kvalitný materiál, z ktorého je dom postavený – YTONG 300mm, šikmá strecha Fatrafol, kvalitné trojsklenné 6 – komorové okná v bielej farbe, ..

Za domom Vám stavebná firma realizujúca stavbu vybudovala pekný záhradný domček a vystavia aj altánok, vhodný na príjemné posedenia s rodinou či s priateľmi. Na pozemku bude aj predpríprava na optický internet – chránička pozdĺž celého pozemku. Novostavba bude odovzdaná v štádiu HOLODOM.

Cena nehnuteľnosti je 137000€.

V obci Nižná Šebastová sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škôlka, obchody, .. jazdí tam MHD.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777. V cene Vašej nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis a vybavenie všetkých záležitostí v súvislosti so zmenou vlastníctva, takisto za Vás hradíme aj poplatky u notára a na katastri. Naše právne oddelenie pre Vás vypracuje všetky potrebné zmluvy.
Taktiež Vám radi pomôžeme s bezplatným vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.