rekreačná chata na celoročné využitie, Ružín

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v chatárskej oblasti pri Ružíne, v obci Jaklovce, časť Rovne, len približne pol hodiny od Prešova. Chata sa nenachádza pri vode, za ňou je les.

Pozostáva z prízemia a podkrovia. Úžitková plocha prízemia je 25m2, podkrovia 12m2. Chata pozostáva zo spálne na poschodí, kuchyne s obývacou izbou na prízemí, kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Je podpivničená a má všetky inžinierske siete. Vedie k nej vysypaná prístupová cesta, dostupnosť autom je ideálna. Pozemok, na ktorom chata stojí má výmeru 211m2 a je rovnako ako chata v osobnom vlastníctve.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníka vrátene poplatkov u notára a na katastri. Taktiež Vám radi pomôžeme s vybavením úveru prostredníctvom nášho skúseného finančného agenta, ktorý Vám sprostredkuje najlepší úrok na trhu.
Pre informácie o nehnuteľnosti kontaktujte maklérku Barboru Kvitkovičovú na tel. č. 0949 782 777 alebo emailom na barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.