rodinný dom (Bungalov), Fulianka, 11km od Prešova

TOP

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj rodinný dom v obci Fulianka iba 11km od Prešova.

Ak pre Vašu rodinu hľadáte bývanie v priestrannom rodinnom dome typu Bungalov, so zastavanou plochou 130m2, veľkou terasou (25m2), ideálnym pozemkom s výmerou 900m2 a to iba 15 min. cesty autom z Prešova, tak práve Vám ponúkame takúto jedinečnú nehnuteľnosť skolaudovanú iba v roku 2013.

Vo Vašom novom domčeku budete mať k dispozícii: predsieň, technickú miestnosť, samostatné WC, priestrannú chodbu, obývačku s jedálenským kútom ktorý je čiastočne prepojený s kuchyňou, komoru, kúpeľňu s vaňou a WC, 3 spálne a podkrovný úložný priestor.
Nehnuteľnosť sa po dohode predáva so zariadením.

Mesačné náklady pre 4 člennú rodinu predstavujú cca 130€
Vytápanie a ohrev TUV je zabezpečený elektrickou energiou. Plynová prípojka je na hranici pozemku, na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Odpad je vedený do obecnej kanalizácie.

Na pozemku sa nachádza samostatne stojaci prístrešok pre autá s veľkosťou 80m2.

K nehnuteľnosti je možné prikúpiť si garáž so samostatným súpisným číslom s rozlohou 68m2.

Cena rodinného domu bez garáže: 144.000€
Cena rodinného domu s garážou: 159.000€

V obci je kompletná občianska vybavenosť

V cene nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníka (overenie nehnuteľnosti, rezervačná zmluva, kúpnopredajná zmluva, návrh na vklad do katastra, úhrada poplatkov za overenie podpisov a zmenu vlastníka v katastri). Taktiež Vám radi zdarma pomôžeme s financovaním prostredníctvom nášho skúseného agenta, ktorý Vám zaručene sprostredkuje najlepšie podmienky financovania na trhu.

Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím maklérku Barbora Kvitkovičová na tel. č. 0949 782 777 alebo mailom na barbora.kvitkovicova@idealreality.sk
Viac na www.idealreality.sk

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.