Rekonštruovaný rodinný dom v tichej lokalite blízko centra

TOP

Výmera pozemku: 2290 m2
Zastavaná plocha: cca 140 m2
Typ vlastníka: osobné vlastníctvo

Hľadáte poschodový rodinný dom v tichej lokalite s peknou záhradou len 5 minút autom od centra mesta? Tento domček s garážou je potom to, po čom túžite.

Ide o 7-izbový dom s väčšou terasou na poschodí. Nachádza sa na Horárskej ulici. Pred domom je pekná kvetinová záhrada, za domom zas udržiavaný ovocný sad. Je z nich pekný výhľad na prešovskú Kalváriu.
Na prízemí rodinného domu sa nachádza kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa. Je v nej vaňa aj sprchový kút. Na poschodí je aj ďalšia miestnosť s WC a predprípravou na kúpeľňu. V kuchyni na prízemí je nová kuchynská linka. Vo väčšine miestností sú plávajúce podlahy. Súčasťou domu sú aj malý pôjdik nad schodami na poschodie a veľký pôjd pod strechou. Dom je čiastočne podpivničený, nachádza sa pod ním technická miestnosť a kotolňa.

Dom je napojený na kanalizáciu, plyn a vodovod, má aj vlastnú studňu, ktorá je zatiaľ nevyužitá. Predpokladané mesačné náklady na tri osoby sú 185€. Na znížených mesačných nákladoch sa podieľajú vymenené plastové okná, zateplenie a čiastočne zrekonštruovaná strecha.
Zaparkovať môžete pohodlne vo dvore, pred domom alebo na spodnej ceste pri schodoch vedúcich pred dom.
Ako bonus máme pre Vás pripravenú vizualizáciu a plán prestavby domu vo vkusnom štýle ako súčasť obhliadky.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – zastávka MHD len 2 minúty od domu, Fitnesscentrum, reštaurácia, VŠ, rôzne obchody a podniky pri VŠ, ..

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777. V cene Vašej nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis a vybavenie všetkých záležitostí v súvislosti so zmenou vlastníctva vrátane poplatkov u notára, na katastri, vypracovanie zmlúv právnym oddelením, ..
Taktiež Vám radi pomôžeme s bezplatným vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Peter Repka nájdete tu.