Bungalov „na kľúč“ = nadštandard

Hľadáte novučičký bungalov v nádhernom prostredí len 7 kilometrov od Prešova, kde budete mať všetko pripravené na rýchle sťahovanie bez ďalších rekonštrukcií? Táto novostavba je potom presne to, čo hľadáte.

Ide o 4-izbový nízkoenergetický drevodom so zastrešenou terasou. Nachádza sa v novozastavanej časti obce Fintice. Vchod na terasu je z obývačky, je postavená za domom, s výhľadom na záhradu. Bungalov je situovaný v novozastavanej časti Fintíc a je z nej s nádherný výhľad na okolité lesy. Kúpeľňa a WC v dome sú oddelené. Súčasťou domu sú aj technická miestnosť a komora.

Dom má elektrickú prípojku, vlastnú studňu a žumpu. Do roka je plánovaná výstavba obecnej asfaltovej cesty s osvetlením. Predpokladané mesačné náklady na dve osoby sú 70€. Postará sa o to jednak kvalitný materiál, z ktorého je dom postavený, solárny systém na ohrev vody, ktorý je súčasťou domu a kvalitné trojsklenné okná.

Bungalov je postavený na začiatku pozemku, čím na zadnej časti pozemku vzniká priestor na ideálnu záhradu, kde sa Vám zmestí bazén, záhradka, či ovocný sad. Garážové státie pre dve autá je naplánované v prednej časti pozemku pri dome.

Momentálne prebieha dokončenie domu. Jeho odovzdanie je možné na konci novembra 2018. V prípade, že sa Vám zapáči a zarezervujete si ho do cca konca októbra, máte možnosť vybrať si podlahy, obklady, sanitu, … presne podľa Vašich predstáv. Fotky exteriéru a zariadenia v inzeráte sú ilustračné, z podobného domu postaveného v inej lokalite. Ladenie Vášho domu je však predbežne plánované v podobnom farebnom štýle.

Novostavba bude odovzdaná v štádiu stavby DOM NA KĽÚČ. To znamená, že jediné, čo je potrebné pred nasťahovaním urobiť je zabezpečenie si kuchynskej linky podľa Vašich predstáv, doviezť nábytok a Vianoce si užijete vo vlastnom.

Výmera pozemku: 839 m2
Zastavaná plocha: 131 m2
Typ vlastníka: osobné vlastníctvo

V obci Fintice sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, … jazdí tam MHD.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0949 782 777. V cene Vašej nehnuteľnosti je samozrejme zahrnutý kompletný právny servis a vybavenie všetkých záležitostí v súvislosti so zmenou vlastníctva.
Taktiež Vám radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.