stavebný pozemok, Rúrky

IDEAL realitná agentúra Vám ponúka na predaj stavebný pozemok. Výmera 1028m2, Rozmery: cca 33 x 32m. Pozemok je rovinatý, slnečný s mestskou príjazdovou cestou z dvoch strán. Zastávka MHD je len 70m od pozemku. Vedie tam el. vedenie, ochranné pásmo je 13 m od začiatku pozemku, dá sa v ňom však vybudovať garážové státie, či altánok, alebo nechať záhradku pred domom, pretože je pozemok dostatočne veľký. Dá sa rozdeliť aj napoly a predať v 2 častiach. Cena za m2 totho pozemku, ktorý je len 4 min autom od centra mesta je 43,77 eur. Výstavba mestskej cesty s vodovodom a elektrinou pod cestou je plánovaná o rok. Čím sa priblíži termín výstavby, úrokové sadzby na úvery porastú a v lokalita Rúrky sa začne rozrastať o nové domy, je predpoklad, že cena pozemku vyskočí aj na viac ako 70€/m2, a teda je pozemok vhodný aj ako budúca investícia.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníka. Taktiež Vám radi pomôžeme s úverom prostredníctvom nášho skúseného finančného agenta, ktorý Vám sprostredkuje najlepší úrok na trhu.

Pre informácie o nehnuteľnosti kontaktujte maklérku Barboru Kvitkovičovú na tel. č. 0949 782 777 alebo mailom na barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.