Útulný rekonštruovaný rod. dom neďaleko centra

IDEAL realitná agentúra ponúka na predaj do veľkej miery zrekonštruovaný rodinný dom na Levočskej ulici. Dom prechádzal postupnou rekonštrukciou od roku 2013, bola ukončená cca v máji 2018. Dom je teplý, vykurovanie a ohrev vody je zabezpečený pomocou kotla napojeného na solárne panely, čo významne šetrí náklady na bývanie.

Pri vstupe do predného dvora sa nachádza dielňa. Po vstupe do domu uvidíte priestrannú vstupnú halu/izbu. V kuchyni sa nachádza zánovná kuchynská linka. V izbách sú nové radiátory a laminátové podlahy. Na prízemí je spálňa a detská izba. Kúpeľňa je murovaná, s veľkou rohovou vaňou..
V podkroví sa nachádza priestranná obývacia miestnosť s možnosťou prípravy občerstvenia pre hostí, keďže je tam malinká kuchynská linka.

Na dome bola zrekonštruovaná strecha, prešiel zateplením od strechy po dlážky, má novú fasádu, boli na ňom vymenené všetky plastové okná, prípojky vody, kanalizácie a elektriny.
Pred domom je pekná predzáhradka. Predáva sa spolu so záhradou za domom, kde boli novovysadené ovocné stromy, vinič, ..
V okolí je kompletná občianska vybavenosť – MŠ, ZŠ, Lidl, čerpacia stanica, zastávka MHD ..

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na tel. č. 0949782777 alebo na email barbora.kvitkovicova@idealreality.sk

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté odborné poradenstvo, overenie nehnuteľnosti, osobná asistencia, kompletný právny servis – vypracovanie rezervačných, predkúpnych, kúpnych zmlúv, .. spolupráca s notárom, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností, poplatky, ..
Radi Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom nášho skúseného poradcu.

V prípade záujmu kontaktujte prosím nášho makléra

Dalšie inzeráty makléra Barbora Kvitkovičová nájdete tu.